Zveme vás do tréninkového funky světa. Vítejte v TEAM.CZ!

Pokud zadáte do vyhledávače www.google.cz výraz „tréninková společnost“ vylistuje se vám asi 195 000 odkazů.

A všechny přemýšlejí o tom, čím být pro Vás atraktivní. My to děláme také, když přemýšlíme o VÁS, o našem vztahu s VÁMI, o tom, co je pro VÁS nejvhodnější řešení.

Naše programy nejsou postavené na laskavém utěšování a chválení účastníků – jsou okamžiky, kdy náš trénink může i „bolet“. Ale který trénink, má-li přinést výsledek, nebolí? Jsme přesvědčeni, že takto by to mělo být i na semináři, tréninku, který připravuje – místo svalů - mozek. Současně se snažíme udělat z našich seminářů zábavu – i v tělocvičně se trenér snaží cvičení zpříjemnit. Může to odcvičit za vás, ale prospěje to VÁM?

Fascinují nás neprobádané cesty, experimenty a nečekaná propojení. Hledáme a nacházíme nečekané učební pomůcky, technologie, podklady a přirovnání. Hledáme otázky, po jejichž položení nastane ticho.

„A na základě čeho předpokládáte, že konkurence postupuje podle stejných pravidel, jako vy?“

Před tím, než se pustíme do práce, neptáme se „CO chcete“ ale „PROČ to chcete“. Hledáme to, co naši klienti označí za užitečné, zábavné a jednoduché. Jsme připraveni nabídnout nastavení naší odměny podle dosažených výsledků, nikoli na základě předložené nabídky.

Když s tím, co je na této stránce napsané, souzníte, kontaktujte nás. Jsme připraveni. Anebo dejte do vyhledávače www.google.cz „tréninková společnost“ a klikněte na „zkusím štěstí“.