O nás > Historie

Historie společnosti

2010

Stali jsme se parnery společnosti Persona Global a AQR. Díky tomuto parnerství jsme pro vás připravili novinky v oblasti leadershipu, emoční inteligence, duševní odolnosti a osobního rozvoje. Prošli jsme rebrandingem a máme nové webové stránky.

Do portfolia experimentálních her přibyla další s názvem Insightment, která cílí na zvyšování produktivity a zlepšování výsledků prostřednictvím efektivnější komunikace. Připravili jsme seminář Zásadní konfrontace. V oblasti eLearningového vzdělávání jsme navázali spolupráci se společností learn2grow. Do našich vzdělávacích projektů komponunuje podcasty. Roman Chudoba se stal prezidentem výkonné rady EMCC CZECH o.s.

2009

2005 — 2008

V tomto období jsme se zaměřili na zvyšování kvality naší práce, konkrétně v oblastech zkušenostního tréninku a osobního rozvoje. Do naší práce s lidmi a týmy jsme zavedli psychodiagnostické testy Hogan Assessments. V roce 2008 jsme rozšířily společnost o další 4 lektory a facilitátory. Současně jsme rozšířili naše znalostní a produktové portfolio o oblast interkulturních vztahů a tréninků.

Společnosti Team Technologies, spol. s r. o. mění obchodní jméno na TEAM.CZ, s.r.o. V tomto roce se společnost stala zástupcem společnosti Eagle’s Flight s certifikovanými facilitátory pro dodávku zkušenostní formy výuky.

2004

1999 — 2004

Team Technologies, spol. s r. o. buduje partnerské vztahy s dalšími vzdělávacími společnostmi v zahraničí a zastupuje je pro Česko. Soustředí se vedení a rozvoj lidí (Lockwood Leadership International), na řízení projektů, projekty kvality (SixSigma). Vzdělávací a výukovou činnost rozšiřuje o outodoorové prvky, návrh a vedení podnikových konferencí. Pro zajištění nezávislosti při konzultacích v oblasti řízení projektů předává zastoupení produktů společnosti Primavera, Inc. Výrazně rozšiřuje počet svých poradců a lektorů, služeb a produktů.

Team Technologies, spol. s r. o. je opět přímo vlastněna Team Technologies, Inc. Soustřeďuje se na vzdělávání a školení v oblati vedení a řízení lidí, řízení projektů a facilitace strategických jednání. Pracuje na vývoji software pro podporu definice projektu (TeamUP). Pracovníci českého týmu se zapojují do mezinárodních projektů pro World Bank, USAID, ... Vznikají dlouhodobá partnerství se soukromými firmami a rozšiřuje se záběr organizačního rozvoje v oblasti soukromých podnikatelských subjektů - narozdíl od kličového zaměření Team Technologies, Inc. Plánovací systémy Primavera se stávají nejrozšířenějším profesionálně užívaným systémem v Čechách a na Slovensku.

1995 — 1998

1993 — 1995

Team Technologies, spol. s r. o. se stává součástí akciové společností TEG. Rozšiřuje rozsah tréninků výcviku v oblasti vedení a řízení lidí, zabývá se facilitacemi jednání nad strategickými rámci společností a facilituje jednání zaměřené na definici rozvojových plánů měst, obcí a územních celků za široké účasti zájmových skupin.

Ustavena Team Technologies, spol. s r. o. jako místní zastoupení. Soustřeďuje se především na vývoj softwaru pro definici projektů ("PC Logframe") a přípravu na privatizaci a zpracování privatizačních projektů státem vlastněných firem. Jako součást přípravy na privatizaci organizuje první vzdělávací akce v oblasti vedení a řízení lidí - týmů. Zastupuje společnost Primavera Systems, Inc. při prodeji a poskytování služeb a vzdělávání v oblasti plánovacích systémů (síťové analýzy).

1991 — 1993

1989 — 1991

Majitel společnosti Team Technologies, Inc. pan Moses Thompson vede první semináře a prezentuje svou společnost při hledání možností nabídky zkušeností a služeb pro rozvoj tržní ekonomiky v Československu. Přicházejí první spolupracovníci. Ti jsou školeni a hned zapojeni do projektů vývoje softwarové podpory, vedení vzdělávacích akcí.