Lidé > Zuzana Krasová

Zuzana Krásová (Duffková)

  • Interkulturní management, diverzita a virtuální týmy
  • Duševní odolnost
  • Kariérní plánování

Zuzana se jako lektor, konzultant a kouč zaměřuje především na oblast interkulturního managementu, pracuje tedy především s multikulturními (virtuálními) týmy a jednotlivci, kteří působí na mezinárodní úrovni nebo žijí v cizině. Mimo to se zaměřuje na kariérní plánování a rozvoj duševní odolnosti.

Těmto činnostem se věnuje od roku 2005. V roce 2011 založila CEE Intercultural zabývající se interkulturním managementem a relokačním poradenstvím.

Zuzana je certifikována pro práci psychometrickým dotazníkem The International Profiler (pro mezinárondí kontexty), s programy a metrikami Persona Global (např. organizační inteligence), Mental Thougness (MTQ48), a Integrovaného leadership modelu (ILM72), využívá psychodiagnostiky Hogan Assessment či 360° zpětné vazby. Je certifikovanou lektorkou a fasilitátorkou společnosti Eagle´s Flight a certifikovaným kariérním koučem společnosti CoBeCe GmbH. Absolvovala dvouletý výcvik „Gestalt v organizacích", nyní je v psychoterapeutickém výcviku.

Spolupracuje nebo spolupracovala se společnostmi jako např. Robert BOSCH AG, Česká spořitelna, Danone, Komerční banka, Česká pojišťovna, NESS Czech a Ness EU, Robert BOSCH AG či T-Mobile a Deutsche Telekom AG. Vede kurzy na vysokých školách Universität Regensburg, University of Applied Business Studies Offenburg a Fachhochschule Regensburg.

Na dobrovolnické bázi pracuje jako psycholog s migranty v občanském sdružení InBáze Berkat.

Vystudovala organizační psychologii na univerzitě v Regensburgu, vedlejší obor podniková ekonomie. Absolvovala řadu stáží v zahraničí, např. v Německu a Polsku), v Austrálii vedla interkulturní tréninky pro zaměstnance firem ze zemí jihovýchodní Asie.

Jejím pracovním jazykem jsou čeština, němčina a angličtina, čte a domluví se francouzsky a polsky.

Zuzana ve volném čase cestuje a věnuje oblíbeným sportům jako skialpinismus nebo horská i silniční cyklistika.

Motto: „Mnohem důležitější, než odkud vítr vane, je, jak nastavíš plachtu.“

Chcete se Zuzany na něco zeptat?

E-mail: zuzana.krasova@team.cz