Lidé > Pavel Janoušek

Pavel Janoušek

  • Rozvoj manažerských dovedností
  • Budování a vedení vysoce výkonných týmů
  • Business simulace a zážitkové programy

Pavel v současnosti působí ve společnosti TEAM.CZ jako senior konzultant, lektor a kouč.

Věnuje se především rozvoji lidí v oblasti manažerských dovedností, rozvoji týmů a jejich vedení a leadershipu.

Jeho hlavní specializací jsou programy založené na zkušenostním učení a business simulace. Je autorem metodiky a vedoucím lektorem originálních tréninků využívajících principu interaktivních simulací a konceptu reflektivní praxe. Této činnosti se věnuje od roku 2001.

Jako lektor a konzultant vedl nebo se podílel na vedení dlouhodobých rozvojových programů např. pro společnosti Letiště Praha a.s., Skupina ČEZ, GE Money Bank a.s., Česká Pojišťovna a.s., ČSOB a.s., ČSOB leasing a.s., PPF, ArcelorMittal Ostrava a.s., Siemens s.r.o., T-Mobile, Vodafone a řadu jiných.

Pavel je certifikován pro práci s diagnostikou Belbin Interplace (BELBIN® Team Role Accreditation, Belbin Associates (UK)). Absolvoval kurz "Leadership Coaching" (Performance Consultants Ltd. - Sir John Whitmore) a dvouletý sebezkušenostní výcvik "Gestalt v pracovním a osobním kontextu".

Vystudoval Stavební fakultu ČVUT a z předcházející praxe má zkušenosti s vedením pracovních týmů, projektů i výkonným řízením společnosti. Jeho pracovním jazykem je čeština, domluví se anglicky.

Ve volném čase jej můžete zastihnout v horách, na golfovém hřišti nebo při geocachingu.

Motto: "Nejlepší teorií je zdravý rozum."

Chcete se Pavla na něco zeptat?

E-mail: pavel.janousek@team.cz