Lidé > Olga Plíčková

Olga Plíčková

  • Konzultantka, lektorka a kouč
  • Specialista pro psychodiagnostiku Hogan, Duševní odolnost (MTQ48) a Dotazník modelu integrovaného leadershipu (ILM78)

Olga působí ve společnosti TEAM.CZ jako senior lektorka, konzultantka a kouč. Zaměřuje se především na oblast vedení a rozvoje lidí – s využitím nástrojů profesní diagnostiky osobnosti (testová baterie Hogan), testů Duševní odolnosti (MTQ48), Dotazníku modelu integrovaného leadershipu (ILM78), 360 stupňové zpětné vazby, apod. pomáhá identifikovat rozvojové oblasti a nastavit cíle pro jednotlivce i týmy v široké škále firem a společností. Vede školení zabývající se zejména komunikací, řešením komunikačně náročných situací, organizační inteligencí (rovnováha mezi výkonem a vztahy), rozvojem vedoucích pracovníků, týmovou prací, time managementem/ osobní produktivitou, ovlivňováním, styly vedení, atd. Této činnosti se věnuje od roku 2002.

V této úloze dlouhodobě spolupracuje nebo spolupracovala např. se společnostmi GE Money, a.s., Vitana, a.s., SCA Hygiene Products, a.s., Logos, a.s., HVB Bank, a.s., KB, a.s., Ness, s.r.o., Wüstenrot,a.s. aj. Pro společnost Synet, ltd. se sídlem v USA pracuje v oblasti školení leadershipu na mezinárodní úrovni.

Olga je certifikovanou lektorkou a facilitátorkou společností Eagle´s Flight, Persoona Global a Lockwood Leadership International, certifikovanou specialistkou v oblasti profesní diagnostiky Hogan a je certifikována pro práci s programy a metrikami Persona Global, Mental Thougness (Duševní odolnosti) a Integrovaného leadership modelu.

Motto: "Netlač na řeku, teče sama."

Chcete se Olgy na něco zeptat?

E-mail: olga.plickova@team.cz