Inspirace > Zásadní konfrontace

Zásadní konfrontace

Kerry Patterson, Al Switzler
Joseph Grenny, Ron McMillan

Zásadní konfrontace jsou o zklamání a nespokojenosti. Řeší všechny nedodržené sliby, nesplněná očekávání a špatné chování vůbec.

Zásadní konfrontace mohou jakoukoli organizaci posunout vpřed nebo ji zničit. Pokud byste si měli přečíst jednu knihu o managementu ze všech těch, které vyšly s posledních deseti letech – přečtěte si Zásadní konfrontace.

Konfrontace v sobě obsahují skutečné základy zodpovědnosti. Začínají otázkou: „Proč jsi neudělal to, co jsi měl udělat?“ A na konci je pak na světě řešení, které motivuje obě strany a lidé jsou ochotni vyhovět. Konfrontace jsou nepříjemně komplikované – třeba takový rozhovor o něčí mizerné výkonnosti vám může způsobit nejednu bezesnou noc.

Komentáře ke knize

Potřebujete v práci řešit porušování pravidel, nedodržování závazků nebo špatné chování spolupracovníků? Právě pro takové situace poskytuje kniha návod. Navíc tyto dovednosti fungují i kdekoliv mimo pracoviště… Mohu doporučit.

Milan Veselý
Commercial Director
SCA Hygiene Products Slovensko


V knize naleznete inspiraci a návod na probírání citlivých, kontroverzních nebo složitých témat, kterým byste se dříve vyhnuli. Určitě stojí za to si ji přečíst, zvýraznit hlavní myšlenky a něco se naučit.

Pavel Ševčík
CEO
First Finance Group PS