Novinky

26.2.2015

Roman Chudoba povede trénink Mentoring 2.0

Termíny jsou plánované na 30.8. a 20.9.2016. Více informací v přiloženém letáku nebo na www.acecoaching.eu/vycviky/mentoring.

26.2.2015

Roman Chudoba získal certifikát European Individual Accreditation - Senior Practitioner. Gratulujeme.

1.10.2014

Od 1.10.2014 jsme zpátky v Záběhlickém zámku na adrese Za Potokem 46, Praha 10.

8.01.2014

První aplikace TEAMu "YourOpinionThanks" dostupná na AppStore!

Nejjednodušší cesta, jak získat online okamžitou zpětnou vazbu - od vašich kolegů - z porad, workshopů anebo třeba i od rodiny a přátel. Ke stažení zde.

09.07.2013

Nové sídlo

Od července nás najdete v nové kanceláři v Karlíně:
Zirkon Office Center
Sokolovská 131/86
186 00 Praha 8

Zde je naše rozlučkové video "za potokem" po velké vodě:

21.03.2012

eLearningový program ZPĚTNÁ VAZBA

Uvádíme nový inspirativní eLearningový program ZPĚTNÁ VAZBA.


Pro více informací a přístup na demo verzi nás kontaktujte emailem na info@team.cz.

13.9.2011

Pavel Janoušek spolupracuje s TEAM.CZ

Pavlovou specializací jsou programy založené na zkušenostním učení a business simulace. Je autorem metodiky a vedoucím lektorem originálních tréninků využívajících principu interaktivních simulací a konceptu reflektivní praxe. Více o Pavlovi...

08.08.2010

Globalizovaná doba, nový post v zahraničí

V řadě firem v ČR je dnes již zcela samozřejmé, že jsou na různé pozice dosazování lidé, kteří byli vybráni v zahraničí. Cizinci, kteří žijí a pracují v Praze, se mnohdy z pohledu místních zaměstnanců těší zdánlivě velkým výhodám, ať už se to týká zajištění nadstandardního bydlení, mezinárodní školy pro děti či velmi kvalitní lékařské péče.

Obálka

pdf Globalizovaná doba, nový post v zahraničí (2 422kB)
Zuzana Duffková a Michael H. Rosák
Moderní řízení, červen 2010

27.03.2010

Nové produkty – spojení diagnostiky a školení

Ve spolupráci se společností Persona Global, Inc. jsme pro vás připravili od května 3 novinky pro váš osobní rozvoj.

Persuasive Communicator (Přesvědčivý komunikátor) - dovednosti získané v rámci tohoto programu pomáhají lidem vybudovat si důvěru, ukázat empatii a být dostatečně flexibilní ve vztahu k ostatním – což jsou hybné síly etického budování vlivu. Pomocí softwaru Gameplanning obdrží každý účastník svůj plán, který mu pomůže vyzkoušet svůj nový způsob komunikace na své „případové studii“.

Emotional Capability (Emoční a sociální efektivnost) – zkušenosti, inteligence a dovednosti jsou důležité – ovšem jejich použití závisí na úrovni vlastní emoční inteligence. Program se zaměřuje na rozvoj schopností, které účastníkům umožňují jak učit se z vlastních reakcí a řídit sebe sama, tak budovat dlouhodobé vztahy i v „těžkém“ prostředí.

OrgSavvy (Organizační inteligence) – program se zaměřuje jak na postoje vůči moci a politice, tak na analýzu organizační dynamiky. Rozvíjí schopnost získat vliv v konkurenčním prostředí organizace a ZÁROVEŇ budovat důvěru a zachovat vztahy a vlastní integritu.

Každý program se skládá ze semináře a z 360° zpětné vazby – ta je východiskem jak pro nastavení individuálních rozvojových cílů účastníků, tak pro přizpůsobení designu semináře tak, aby odpovídal potřebám skupiny/týmu.

Pro více informací nás kontaktujte na mirka.hakrova@team.cz.

Obálka

pdf Emoční inteligence (112kB)

26.03.2010

Duševní odolnost

Co mají společného vysoce úspěšní lidé? Určitě znáte z vlastní zkušenosti, že v okamžiku, kdy se dostanete do stresu, jde to s vaším výkonem a produktivitou z kopce. Jednou z klíčových dovedností v současné tvrdé době neustálých změn a požadavků na maximální výkon, je schopnost udržet vysoký výkon po dlouhou dobu – ideálně pořád… Ti lidé, kteří toto umí, mají společnou jednu věc – vědí, jak zařídit, aby stresu nepodlehli! Zatímco klasická školení odolnosti vůči stresu nabízejí zvládnutí technik, jak se ze stresu dostat a jak eliminovat škody, které byly již napáchány, „Duševní odolnost“ Vám umožní stresu vůbec nepodlehnout. Jedná se o unikátní koncept, jehož autorem je renomovaný psycholog a vědec Dr. Peter Clough z University of Hull v Anglii, a který se skládá z dotazníku identifikujícího slabé a silné stránky v oblasti duševní odolnosti a následného workshopu, jehož cílem je posílit ty dovednosti, které posilují odolnost vůči stresu. Zajímá vás, jak jste na tom práce vy? Pro více informací nás kontaktujte na mirka.hakrova@team.cz.


„It's a stressful world“

Rozhovor s Peterem Cloughem, autorem konceptu mental Tougness

Peter Clough Obálka

pdf Duševní odolnost (119kB)

24.03.2010

Globalizovaná doba

Zuzana Duffková a Michael H. Rosák | Ekonom

Globalizovaná doba lidi přibližuje, ale ne vždy sbližuje. Jak zacházet s multinárodnostním týmem?

pdf Ekonom: Musíme se domluvit (530kB)

23.03.2010

Cizinci pracující v Česku

Zuzana Duffková a Michael H. Rosák | Ekonom

Cizinci pracující v Česku vidí chyby, kterých si sami nevšímáme. Jaké jsou největší překážky byznysu?

pdf Ekonom: Češi - šovinisté a sóloví hráči (339kB)